Tel: +420 775 942 343 | E-mail: stehlik.klas@volny.czProfil společnosti a nabídka služeb ke stažení

projekt-rodinny-dum

Rodinná stavební firma KLAS-STEHLÍK s.r.o. byla založena v roce 1999 Ing. Josefem Stehlíkem st. a Ing. Josefem Stehlíkem ml. Navazuje na činnost společnosti J+S, s.r.o., která provozovala své služby od roku 1990. Oba jednatelé jsou absolventy stavební fakulty ČVUT v Praze.
Společnost se specializovala na výstavbu a rekonstrukci rodinných domů, činžovních domů a hospodářských staveb. Rozsah stavebních činností zahrnuje také rekonstrukce půdních prostor, bytů a rekonstrukce firemních objektů. V největší míře se společnost věnuje výstavbě nízkoenergetických rodinných domů.

Cenové objemy realizovaných staveb se nejčastěji pohybují mezi 2 - 3 miliony Kč. Výjimkou nejsou ani zakázky v řádu 8 - 10 milionů Kč. Pracují pro nás vlastní zeměstnanci na HPP, ale také pracující jako OSVČ. Počet zaměstnanců tvoří 10 - 15 pracovníků. Roční obrat společnosti se stabilně pohybuje v rozmezí 10 - 12 milionů Kč. Je generovaný převážně při výstavbě nízkoenergetických rodinných domů.

KLAS - STEHLÍK s.r.o. je certifikována výrobci stavebních materiálů Porotherm, Ytong, zateplovacích systémů Multitherm společnosti BASF ČR a systémů a materiálů Saint-Gobain Weber Terranova a.s. Od roku 2009 je firma vedena v seznamu odborných dodavatelů pro program Ministerstva životního prostředí - Zelená úsporám.